| LaraCristinuca22 a întrebat:

Hei, anul trecut a venit un repetent in clasa mea si diriga ma mutata cu el in banca, de cateva saptamani ma inebuneste in fiecare zi se ia de mine si nu ma lasa sa fiu atenta la ore. In fiecare ora le spun profesoarelor sa vorbeasca cu colegul meu sa ma lase in pace dar el tot nu termina am vorbit cu el dar nu inteleaga si diriga nu vrea sa ma mute din banca ce pot face?

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Ii proasta diriga ta? Daca nu vrea sa te mute spune-le parintilor sa vorbeasca cu ea.SI daca nu merge nici asa, fa-l sa se mute el, enerveaza-l tu.

| TraficantăDeDulciuri a răspuns:

şi pe mine m-a mutat dirigu din banca în care am stat din prima zi de şcoală şi mai rău m-a mutat în faţă şi nu suport. Eu stăteam în ultima bancă, făceam ce vroiam că nu mă vedea nici un prof si m-a mutat şi cu un idiot pe care nu îl suport. M-am certat cu el vreo săptămână în continuu şi până la urmă m-am dus la el in cabinet şi i-am băgat toate în frigider şi l-am ameninţat că fac plângere la inspectorat şi atunci vede cine îi mai şmecher. L-am sunat într-o zi şi i-am zis că nu mai merg la şcoală dacă nu stau unde vreau eu şi i-am zis că în ziua respectivă urma să mă duc să fac plângerea. De atunci stau unde vreau eu şi face ce vreau eu. Nu mai comentează nimic şi sunt mai presus decât toţi colegii.

| Azµre a răspuns:

Ii spui dirigintei ca e o cretina si sa stea ea cu el in banca! e dreptul tau! nu poti sa te concentrezi te muti daca nu te duci la director si spui! spune-le parintilor sa faca o scrisoare scrisa catre diriginta sau director!

| eutunoilafilm a răspuns:

Dai o palma poate se trezeste big grin!