| DJAGERnout228 a întrebat:

Bună seara dragi prieteni, am nevoie de idei de mici cadouri de zi de naştere pentru un prieten virtual mai special. Înafară de ideea că să trimit chestii prin poştă.

9 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

"prieten virtual mai special" Hmm, videoch.ok nu voi intreba. Poti sa`i faci cadou un card de cumparaturi sau un abonament la un site/revista, etc. sau daca ii plac jocurile poti alege sa`i gift`uiesti un joc original.

| DJAGERnout228 explică (pentru WaterDrop):

Să mă fac înţeles, este vorba de o fată cu care mă înţeleg bine şi mă consult cu ea mereu, e un fel de psiholog al meu. Am ales să-i scriu ceva luung şi pe lângă, o felicitare "virtuală" gen s-o aranjez frumos în pagină cu desene şi chestii şi pe lângă, să-i scriu cumva câteva zeci de motive pentu care să le citească la zile negre. Mulţumesc de răspunsuri tuturor.

| Rihhana1 a răspuns:

Ai putea sa te intalnesti cu el si sa megeti in oras sa mancati ceva.

| DJAGERnout228 explică (pentru Rihhana1):

Eh, nu ne cunoaştem personal. şi stă departe de mine, mulţumesc de răspuns.

| Mynameis93 a răspuns:

Scrie-i ceva drăguț, mai lung.Se va bucura, crede-mă

| DJAGERnout228 explică (pentru Mynameis93):

Pe lângă romane, asta sigur o să fac, mulţumesc.

| AmiGG a răspuns:

Pai, ii poti trimite pe email o felicitare care o poti face in World, o felicitare pentru ziua sa.

| dd17 a răspuns (pentru AmiGG):

Word*

| DJAGERnout228 explică (pentru dd17):

Dacă ai venit aici să corectezi îmi pare rău, ai greşit platforma, dă-ţi şi o idee dacă tot ai venit pe aici. Mulţumesc, zi frumoasă