| 354 a întrebat:

Buna seara dragilor, tocmai ma gandeam ce as putea face pentru a slabi la picioare si am dat peste niste filmulte destul de intersante pe internet, dar cam grele, voi ce credeti daca as face ceea ce este acolo ar da roade? adica as putea slabi?

Răspuns Câştigător
| SuperGyrl a răspuns:

Pai depinde, nu orice filmulet este bun de slabit, eu am incercat sa alerg in fiecare seara cate 30 de minute, si merge, eventual mergi pe bicicleta, sau daca ai rol e si mai bine! pupicii:*