| anonim_4396 a întrebat:

Seara dupa ce mananc cina ma inteapa apendicita. Dar dupa un minut imi trece si nu este asa in fiecare seara. doar cand mananc putin mai mult! Ce este? Am apendicita!? Nu ma doare piciorul

1 răspuns:
| georgy10 a răspuns:

Pai pe mine, cand m-am operat de apendicita nu m-a durut piciorul.Mi-a fost doar rau si se invartea casa cu mine.Incearca sa te duci la doctor si sa-i spui ce ti se intampla.Ii spui ca ti-a fost frica sa nu fie apendicita.Succes.aaa.si am uitat: daca in caz faci operatia de apendicita nu-ti face grji, la operatie nu simti nimic, depinde daca doctorul face anestezie localasau totala pentru ca la una adormi dar la cealalta nu, dar nu simti nimic.:X