| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara este adevarat mitul ca baieti pot sa creasca in inaltime pana la 25 de ani? Ma gandesc sa ma apuc si eu de exercitii am doar 23 de ani si nu sunt chiar inalt am doar 173 de cm si nu imi place. Multumesc ????????

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte rare cazurile si daca se intâmplã sunt foarte minore, cativa cm maxim.

| Leo94 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper sa fiu un caz exceptional mersi Overton ❗

4 răspunsuri:
| alyyyyy2018 a răspuns:

Eu stiam fetele pana la 16 si baietii pana la 18 ani. Am cunoscut sotul cand avea 19 ani si avea 1.80 inaltime. Au trecut cativa ani si tot atat are happy.
Esti ok si la inaltimea asta.

| anonim_4396 explică (pentru alyyyyy2018):

"...Si tot atât are" asa laudã l pe sotul tau poate se simte baiatu mai bine.

| Leo94 a răspuns (pentru alyyyyy2018):

Multumesc sunt optimist o sa fac exercitii sa vad daca pot schimba situatia?