| weloveit a întrebat:

In curand o sa fac 1 an cu iubitul meu,iar eu sunt in pana de idei referitor la cadou. pana acum i am luat,parfumuri,bratara,tort,tablou cu poza noastra,i am luat baloane cu lunile noastre de asemenea, tricouri (ceasuri nu poarta) si multe alte cadouase. dar acum vreau sa fie ceva special si nu mi vine nimic in cap. Ma puteti ajuta voi? Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Fa ceva handmade, ceva ce stii ca ii place. Poti sa cauti idei pe pinterest.