| ellaaaaaaa a întrebat:

joi eu si iubitul meu facem 6 luni impreuna. si ma gandeam sa ii iau un cadou.:-s
cateva idei? fara bratari,ceasuri, parfumuri sau chestii de genu.
ceva specialbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| adytzoi a răspuns:

Sau poti face ceva gratis si care sa va placa amandurora.
If you know what i mean...

| Why_Syro_1995 a răspuns:

Poti sa pregatesti ceva special gen:o plimbare cu barca dupa pranzul si chestii de genu

| izaBella05 a răspuns:

Salut.Pai ai putea sa scoti o poza cu voi doi si sai faci o rama sau sa cumperi cu decoratiuni cu inimi si chestii din astea si pe langa aia mai poti sa cumperi o perna in forma de inima, se gaseste usor. Sper ca te-am ajutat.Bafta.Funda?batting eyelashes