| loredana_4897 a întrebat:

In iunie am implinit 18 ani. Parintii mei sunt divortati(acum locuiesc in judete diferite),iar eu toata vara am stat cu tata, dar in rest locuiesc cu mama.Asta vara am fost obligata sa imi fac buletinul la adresa tatalui pentru ca mama nu a vrut sa ma ia in spatiu. Peste 4 luni dau admitere la facultate si imi trebuie o adeverinta de la medicul de familie. Are ceva daca nu am medicul de familie in judetul din buletin? Ma rog de mami din septembrie sa imi faca buletinul la adresa ei, dar nu vrea si am renuntat.

1 răspuns:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Nu conteaza unde ai medicul de familie, conteaza doar sa primesti o adeverinta de la medic.