| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Eu lucrez la McDonalds si de Craciun ne facem cadouri intre noi prin tragere la sorti. Eu am picat sa ii fac cadou sefului de restaurant care e un tip super. Ce idei de cadouri aveti?

Răspuns Câştigător
| Coco_3708 a răspuns:

Avand in vedere ca e sef poti sa ii cumperi ceva personalizat, sau daca fumeaza o tabachera frumoasa, o carte buna, poti sa ii cumperi ceva de pus in casa, poti sa ii cumperi un cd cu formatia preferata, este ceva pentru craciun si intre colegi deci nu vor fi cadouri scumpe vor fi mai mult simbolice

| Andr31ut a răspuns (pentru Coco_3708):

Vezi pe www.papetarie.net acolo gasesti caduri super, mai ales pentru sef.

8 răspunsuri:
| OmuVerde a răspuns:

Salutare! Poti sa ii faci un cadou ECO, de la Greenpeace: http://www.greenpeace.org/romania/shop. pixuri din hartie reciclata, semne de carte cu vapoarele Greenpeace, un breloc sau chiar sireturi cu Greenpeace. Happy shopping!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de zodia lui
intreaba-l si cauta pe cadouri in functie de zodii.ro

| ..pYtBulL.. a răspuns:

Hihappy

Iti zic daca faci cinstesmugsmug

Byebig grinwave!

| ..pYtBulL.. a răspuns:

Ori ii cumperi ceva de la KFC ori un Ferrari ori un simplu tricou cu echipa lui favorita de footballhappy.

| OfficialFallingStar a răspuns:

Buna!

Pai poti sa ii faci un tort, cu McDonalds pe el, un ceas, un telefon, o palarie, un echipament sportiv, un album cu trupa sa preferata, niste accesorii pentru telefon, ceva in tema Craciunului, un cadou cu tema McDonalds-ului...nu mai am idei straight face. Sper ca te-am ajutat!

Pa, pa!

| needcolors a răspuns:

O sedinta la salonul de masaj erotic

| angelally a răspuns:

O cravata personalizatalaughing)laughing)