| Cosssmi a întrebat:

O intrebare am si eu : Daca mi-a venit ciclu luna trecuta pe 29 normal, luna cealalta mi-a venit pe 23. mi-a venit 2 zile tare,seara s-a oprit,urmatoarea zi iar a mai venit cateva ore,seara la fel s-a oprit de tot,urmatoarea zi, iar mi-a venit putin. Mentionez ca nu am ciclu prea regulat.E vreo problema ca a venit asa intrerupt?

4 răspunsuri:
| RoxxRoxanne a răspuns:

Dacă ești la început, e normal până el se reglează.
Dacă nu, posibil să fie o dereglare hormonală. Luna asta rabdă așa, luna următoare dacă nu, mergi la medic.

| Cosssmi explică (pentru RoxxRoxanne):

Probabil sa fie si din cauza ca am avut o raceala la ovare? Luna asta habar nu am cand trebuie sa-mi vina.

| doris2000 a răspuns:

Nu este nici o problema :-D...

| Maria_Nadia_Maria_1998 a răspuns:

Ciclul se comporta diferit la toate persoanele...