| 666SATANA666 a întrebat:

Fiti sinceri e o idee buna sa cant "sunt nascut si crescut in pantelimon b. u. g mafia" la balul bobocilor proba de aptitudini sau e o idee de... spuneti-mi si mie ca particip si n-am idei. xD

Răspuns Câştigător
| Oanu86 a răspuns:

Daa.Dar tresa te punaa in valoare aceasta melodie! Daca crezi ca este potrivita pentru tine iti sugerez sa incerci sa ai miscare scenica [sa daansezi ](Dar sa nu faci greseli cand canti )

1 răspuns:
| senzZ a răspuns:

Nu. O sa razi de tine peste cativa ani cand o sa iti amintesti.