| iiSceneXX a întrebat:

Buna seara.
Pentru inceputul scolii, as dori sa imi iau o fusta culoarea pielii, cu dantela inflorata peste, cu fermoar in spate si cu banda elastica neagra sus, un tricou sau maieu negru cu un cardigan peste, balerini negri, si ce geanta ar merge? Una mare? Sau o geanta pe umar mai micuta?

Răspuns Câştigător
| adry2001 a răspuns:

Una mica in care sa iti bagi pix/stilou, un carnetel si ce-ti mai trebuie, cat despre haine sunt superbe.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fara geanta, nu-si are nici rostul in aceste conditii. O mica poseta cu farduri si alte mici obiecte este suficienta.

| iiSceneXX explică (pentru neutrino):

Am nevoie de ecuson si un caiet pe care sa scriu oraru straight face

| varcolaccc a răspuns:

Una mai micuta. :* succes happy

| LivingLouder a răspuns:

Ia-ti o geanta mica

| ioanaAn a răspuns:

Una mai mica, cea mare nu-si are rostul, mai ales ca ai nevoie doar de un caiet si un pix. Pe cea mare o pastrezi pentru cand incepe scoala.