| ovialex9 a întrebat:

Sunt baiat si cand imi creste mustata si o epilez cu mini benzi imi ramane ceara aia sau ce e lipita de mustata oare de ce?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim? Cu ceară rece?
Aceste benzi sunt recomandate pentru păr mai moale și mai puțin rezistent la smulgere, nu pentru mustață bărbaților.
Sunt șervețele speciale care ajută la îndepărtarea cerii, trebuie să fie alături de benzile de epilat.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Hai mai baiete fii la moda si foloseste lama de ras gilette fusion power dupa aia cu un after shave si asa e mai bine.

| ATHOS a răspuns:

Tu nu vrei sa fii barbat?

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Frate nu inteleg ce aveti cu el, ce daca isi epileaza mustata cu ceara, asta nu inseamna ca e gay. Daca ar folosi bicul (pentru ca se numeste bic, nu big, draga just4fun) i-ar creste mustata mai repede si mai aspra asa ca eu consider ca a facut o alegere ok cu benzile de ceara.

| gabryel a răspuns:

Baaa tarane! aia se da jos cu lama, bigul nu cu ceara, ceara e doar pentru picioarele fetelor, incearca sa iti dai jos parul de la subrat cu mini benzi, acolo merge dar pe fata nu, doar cu bigul merge.

| lollipop_6643 a răspuns:

Benzile acelea sunt destinate in general pentru femei straight face. Din cate stiu barbatii folosesc aparatul de ras. In fine daca tii neaparat sa te depilezi asa sunt niste servetele speciale (cu aloe)care de obicei se dau impreuna cu benzile de ceara. Daca nu cu apa calduta se mai poate elimina excesul de ceara...

| Sua a răspuns:

Esti gay?!

Barbatii se barbieresc cu bigulhee hee