| BlackRose08 a întrebat:

Buna seara TPU. Am o intrebare daca ma puteti ajuta. Am un telefon Nokia N97 mini si de fiecare data cand pun o poza pe facebook de pe mobil, mi-o face foarte neclara, mi-o strica..am incercat sa downloadez fb pentru mobil,dar e la fel. Ma puteti ajuta cumva, stiti ce as putea sa fac ca sa incarc poze care sa se vada clar?

1 răspuns:
| HeavenCryssys99 a răspuns:

Crede-ma nu o sa mearga nici cum...am avut si eu Nokia N97 mini si e un telefon aiurea rau.Un mic sfat, incarca pozele de pe telefon pe facebook-ul de pe calculator prin USB...