| Madalina_2286 a întrebat:

Am o problema.Cineva mi-a spart parola de yahoo, hi5 si Twitter si nu mai pot intra pe niciuna! A trebuit sa imi fac conturi noi la tot! Cum as putea si eu afla parola de yahoo a acelei persoane? Mi-a mai intrat de mai multe ori.Stiu ca nu exista niciun program de spart parole dar aveti alte solutii?

2 răspunsuri:
| PROTOTYPE_2267 a răspuns:

Exista un program numit brutus aet2 de spart parole

| yonutz04 a răspuns:

Nu cred ca tia spart cineva conturile, ...de fapt cred ca tu vrei sa faci asta cuiva ceea ce este aproape imposibil si ILEGALwinking