| dennis17 a întrebat:

Buna seara TPU

Am o problemica daca se poate zice asa o fetisoara a inceput sa-i placa de mine; si nu prea am chef sa fiu cu ea.
si nu prea stiu cum sa ii spun nu intr-un mod politicos (pentru ca nu a mai avut prieten pana acum. ) deci pentru ea e o situatie delicata sa zic asa... daca puteti sa-mi da-ti niste sfaturi/idei cum sa o abordez va rog... share with me. multumesc

2 răspunsuri:
| danytkd13 a răspuns:

big grinSpunei ca nu esti disponibil sentimentalhappy

| darko23able a răspuns:

Vezi sa nu regreti mai tarziu ca nu ai stat cu ea...asa am facut si eu si cand am vazut-o dupa un an miau picat ochii in gura.eu as zice sa te mai gandesti