| Beea09 a întrebat:

Buna seara, TPU!:*
as vrea niste idei pentru a decora camera unui adolescent[site-uri, ideile voastre, cum aveti voi in camera]. As dori ceva special dar simplu in acelasi timp[fundita:*]. >Multumesc!big grin

Răspuns Câştigător
| DeEAஐ a răspuns:

Cd-uri, carti, diverse obiecte si amintiri, adolescentii au nevoie de mult spatiu pentru a le aseza (desi un parinte ar folosi mai curand termenul de (a arunca"). Chiar daca mai tarziu renunta la ele cu usurinta, in acesti ani le pazesc cu gelozie, simpla posesie a unui anume obiect facandu-i sa se simta altfel. Asa ca au nevoie de mult spatiu, care poate fi obtinut prin cumpararea de dulapuri si sifoniere, biblioteci sau pur si simplu montarea unor rafturi solide
http://www.free-business.ro/......esentilor/