| AlleSiAtat a întrebat:

Buna seara TPU! big grin Sambata e ziua mamei mele si da,stiu,multi au pus intrebari de genul si voi le raspundeati,,E mama ta,trebuie sa o cunosti oh go on.".Ei bine, eu as vrea sa-i fac un cadou pe care orice femeie l-ar aprecia...sa nu fie mai scump de 20 de lei.hee hee Am mai multe optiuni.Una din ele ar fi sa-i iau niste praline si sa-i fac o felicitare, sau alta sa caut ceva bijuterii... ceva ce sa le placa tuturor mamicilor.
Ce propuneri aveti?

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Cumpara-i o rama in care sa pui o poza super cu voi, o ciocolata mare (250 grame) + felicitare si este OK tot.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
daca bugetul e limitat, cumpara-i o diploma pentru cea mai buna si iubita mama si un trandafir sigur nu o sa dai gres...
La multi ani maicutei tale!

| AlleSiAtat explică:

Mentionez ca maine (vineri) il cumpar, deci am nevoie de raspunsuri rapide.winking

| AlleSiAtat explică:

Multumesc pentru raspunsuri, totusi fundita merge la raspunsul care m-a ajutat sa aleg micul cadouas.hee hee