| Pisicutaaaa a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor!
Fix peste o saptamana e ziua mamei mele si vreau sa-i cumpar ceva frumos si care sa-i placa. Implineste 37 de ani si nu e genu pe femeie care sa se macheze sa poarte bijuterii si restul. E simpla si o iubesc! Nu vreau raspunsuri gen:" E mama ta ar trebui sa stii ce ii place mai bine ca noi." As dori doar niste sfaturi in rest ma descurc eu. Nu vreau sa fie ceva foarte scump.
Multumesc! A, si da, dau si fundahappy

5 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Eu i-am cantat Stai langa mine mama al Madalinei Manole din voce si la chitara si a plans. Bafta si la tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un produs din magazinele de artizanat, incearca.

| jhonsmyth a răspuns:

Un parfum ar fi cel mai indicat, dar sa nu fie unu-l foarte mare... ceva micut si bun succeshappy

| UsernameFail a răspuns:

Pai, poti sa iei o hartie, indoai-o pe jumatate ca o felicitarita (felicitare) si decoreaz-o cum poti mai dragut in fata si in spate. In mijloc deseneaza-te pe tine impreuna cu ea si scrie deasupra "Mama, te iubesc. Momentele cu tine sunt cele mai de pret pe care le-am avut si voi mai avea." Sper ca ti-am fost de ajutor happy.

| Pisicutaaaa explică:

Felicitare ii faceam la 7 ani cand eram la scoala in clasa I sad Nu ma ajuti deloc, iar parfumuri are. Voce nu am sa cant, iar artizanatul nu-i place.