| Laurretta a întrebat:

Bună seara TPU big grin Sunt în clasa a 10a (profil tehnic turistic) și am ca a 2a limbă stăină spaniolă în loc de franceză. Problema e că anul trecut nu prea am învățat gramatica (dar am avut 7 media) și acum îmi este foarte greu să cominic sau ca conjug verbele. Cum aș putea să le învăț din nou?
pe. s nu le-am scris pe caiet. toate erau pe carte.

Răspuns Câştigător
| Bazileu a răspuns:

Try wikipedia sau ia niste meditatii sau imprumuta un caiet de la un coleg sau o colega, nu ar trebui sa te refuze.