| ohkay a întrebat:

Bună seara TPU! Dau fundă, bineînțeles... dar mă îndoiesc că mă puteți ajuta laughing acum câteva zile mi-am făcut curat în lista de prieteni pe FB...și astăzi am observat că nu mai sunt prietenă cu o persoană pe care nu aș fi șters-o. Nu-mi dau seama dacă am șters-o eu, sau ea pe mine cum aș putea afla? Am căutat în engleză pe Google și am găsit ceva legat de Activity Log dar acolo nu scrie decât cu cine și când m-am împrietenit, nici vorbă de persoanele pe care le-am șters din listă.

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Nu poti sa vezi cine cand cum a sters de pe FB. Am observat ca daca scoti pe banda rulanda de pe FB si nu astepti sa isi faca pagina refresh poti scoate altii din greseala.

| ohkay explică (pentru GdX):

Pff... și faza e că nu vreau să întreb persoana respectivă dacă m-a scos ea sau nu.

| GdX a răspuns (pentru ohkay):

Da-i ADD si daca te accepta e clar ca nu te-a scos ea, daca ignora vei stii ce s-a intamplat.

| relian a răspuns:

Asa cum te apucasi tu sa faci curatenie probabil asa a facut si persoana despre care spui.laughing Cum afli? Pai e clara, tea sters probabil ca nu corespunzi acelei persoane.Si eu fac cam la fel.Adica daca intreb o persoana din lista mea ceva, sau salut macar ca uite ma plictisesc, vad ca e on si zic hai sa salut, poate intreb cat e casu laughing ala nu te baga in seama ok il las in pace nu-i zic nimic.Altadata il vad iar il salut, iar nimic stai ca te curat acum laughing si l-am sters.Acum pe bune, is unia care au mii de persoane in lista pe Facebook pentru ce anume? Lasa frate tiu doara oameni care stiu sa respecte oamenii, aia care stiu sa saliute cad is salutati si restul e pleava laughing

| ohkay explică (pentru relian):

Mulțumesc de răspuns dar întrebarea e din 4 Octombrie 2016!

| relian a răspuns (pentru ohkay):

O fi dara eu acum am vazut-o laughing, de fapt nu stiu ma uitai la profilul tau sa vad cine esti si asa am vazut si intrebarea asta.Scuze asta e nici nu ma uitai la data, se mai intampla laughing