| Tmcn a întrebat:

Eu nu prea suport persoanele pe care nu le duce mintea, nu ştiu, cele care nu se prind când e vorba de o ironie sau un sarcasm, nu ştiu să aprecieze o glumă bună sau râd din orice prostie. Voi aţi putea sta cu cineva cu care nu puteţi discuta sau nu îi duce mintea? Dau fundă pentru sinceritate.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-as suporta sa stau nici 5 minute cu o asemenea persoana.M-as plictisi ingrozitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, n-as putea. Cine intra intr-o astfel de relatie, trebuia sa se gandeasca de doua ori inainte :-).

| LostInBubble a răspuns:

Nu, pentru ca o asemenea persoana nu e capabila sa ma inteleaga.

| jhonsmyth a răspuns:

De ce or trebuit sa explici atata cand puteai sa scrii doar doua cuvine,
Simtul Umoruluisad
mno

| IlyncaFio a răspuns:

Eu una sincer nu as putea sta cu astfel de persoane, deoarece sunt o fire glumeata la tot pasul.

| Didiiiii a răspuns:

Eu nu as putea... Am facut odata chestia asta dar dupa o saptamana si cv am realizxat ca nu-i ok si i-am spus in fata... Acum sincer imi displac toate persoanele de acest felwinking

| BaiatDeTreaba87 a răspuns:

Eu nu prea suport persoanele care nu ştiu diferenţa între ironie şi sarcasm.

| Tmcn explică (pentru BaiatDeTreaba87):

Dacă te referi la mine, te înşeli. ştiu foarte bine ce înseamnă fiecare dintre ele.