| Angiix3 a întrebat:

Buna Seara TPU! Maine incepe scoala si am in clasa un baiat care il plac si cred ca si el pe mine cum sa ii atrag putin atentia? Adica am reusit odata ceva ca mi. a spus ca am mainile foarte fine este un compliment nu? As vrea sa ii atrag atentie intr-un fel. Funda + Vot! happy

Răspuns Câştigător
| wVw a răspuns:

Da este un compliment clar! Si unul foaaarte frumoslove struck Pai,evident ca trebuie sa arati foarte cool,naturala,mai ales machiajul sa nu fie exagerat, decat mascara, gloss si fond de ten daca ai nevoie.In rest,sa incerci sa stai caaat mai mult cu el,sa-ti dai interesul in ceea ce ii place lui mai mult,sa stai in grupul lui de prieteni,sa-i arunci ocheade dulcibig grin Si ce pot sa mai zic, sa vorbesti cu el, sa fii indrazneata:d sper ca te-am ajutat! pupici:X

4 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

De ce te arunci orbeste? gandeste-te ca un refuz pe fata al lui ar achivala pentru tine cu o depresie groaznica etc. Fii chibzuita chiar daca tu nu te crezi bagata in seama"in jungla sunt multi tigri" deci fii vigilenta prefate ca alergi si de iti place de el.impiedicate. :-))

| Xeniaa a răspuns:

Buna.incearca sa te apropi mai mult de el si sa-l privesti mai insistent.si cand prinzi ocazia si vezi ca vb cu cineva incearca sa te bagi si u in seama cu niste pareri.dar vezi sa nu insiti prea mult sa creada ca esto obsedata.si ca sa il dai de tot pe spate aruncati parul pe spate elegant cand pleci (bine daca ai parul lung) :* fundita?

| mirulovepinnk16 a răspuns:

Buna angi, poti sa te lamurestii si sa primesti mult mai multe sfaturi pe : www.noifetele.ro.Ana iti v'a raspunde la orice intrebare;)
Fundaa?:x

| Andre07 a răspuns:

Faza cu bagatu in seama nu merge incearca sa vb cu el punand intrebari de genu ce ora avem dupa asta schimbi tema cu intrebari de genu ce ai facut vara asta, cum o mai duci, te-ai uitat la filmu...si tot asa o sa aflati mai multe lucruri comune pe care le aveti si le puteti folosi in discutii-asta o sa va apropie