| Christabelle a întrebat:

Buna seara TPU., revin cu o intrebare. Daca un baiat, pune melodia asta: http://lyricstranslate.com/ro/lego-house-casa-lego.html- 0 pentru cine o pune? Pentru fata pe care stie ca il place, el nu i-a raspuns la mesaje, dar nu ii pierde nici o miscare, se uita des la ea sau pentru fata cu care se cunoaste si ii da Like la aproape orice poza sau postare pe Facebook pentru ca ea este o fire mai dura si la orice comentariu, ca sa zicem asa "iti da o replica" de ramai masca si cam asa e si baiatul asta, cam ca ea.Ce credeti? Funda, multumesc! :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu cred ca a postat-o pentru fata mai timida, care il place in tacere. Oricum, baietii de genul asta, duri smecheri golani, nu cauta fete de aceeasi categorie, ci fete cuminti, linistite. Funda?