| anonim_4396 a întrebat:

Poate e banala intrebarea pe care o pun, dar pe facebook ii dau like foarte mult la o persoana la ce mi se pare interesant si la melodiile care imi plac si mie. Mai tarziu m-a adaugat la prieteni si mi-a dat un like la o poza,, uneori imi mai dadea like la vreo postare si isi lua like-u inapoi ce credeti?

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ca n-ai ce face decat sa interpretezi toate prostiile.

| darrio2007 a răspuns:

Este nehotarat.

| valentingb a răspuns:

?
Tu ai tras o concluzie din asta? Nu inseamna nimic, absolut nimic. Te-a vazut des prin lista de like-uri, si-a spus "ia sa vad cine e asta", ti-a dat o cerere in schimbul like-urilor si mai intra cand n-are ce face si pe la tine. Atat, nimic, nicio concluzie.

| Azµre a răspuns:

Nimic. E o prostie facebook-ul!

| PufoseniaDF a răspuns:

Poate doar ii placeau postarile sau poza ta.Nu pra inteleg insa care e intrebareathinking