| anonim_4396 a întrebat:

Poate e banala intrebarea pe care o pun, dar pe facebook ii dau like foarte mult la o persoana la ce mi se pare interesant si la melodiile care imi plac si mie. Mai tarziu m-a adaugat la prieteni si mi-a dat un like la o poza,, uneori imi mai dadea like la vreo postare si isi lua like-u inapoi ce credeti?

1 răspuns:
| Petunia001 a răspuns:

Poate crede ca iti place de acea persoana si s-a simtit obligat sa iti dea like inapoi. Partea ca si le-a luat inapoi, numa` acea persoana stie ce are in cap si cum procedeaza.