| xBiiaM a întrebat:

Buna seara TPU si La multi ani!

Am incercat sa imi instalez " The Sims 2- RELOADED" si cand sa il instalez imi cere o parola : " Enter password for the encrypted file The.Sims.2-RELOADED.iso in archive The.Sims.2-RELOADED.rar

Da, ok, am inteles, am intrat pe Document Text unde mi-a dat 2 link-uri de unde sa iau parola, dar nu imi merge niciunul pentru ca, atunci cand intru pe site trebuie sa intru gen la " Descarca tonuri pentru telefonul tau" si acolo apare sa imi pun nr de telefon sa imi trimita nu stiu ce cod... si abia dupa ce completez chestia aia pot sa descarc Document Text-ul unde imi da parola, dar nu merge oricum.

Deci, va rog frumos, cine stie un site de unde pot descarca parola? Sau scrieti voi intr-un comentariu care e...va rog frumos.

2 răspunsuri:
| Electro622 a răspuns:

Sa-ti explic,tu ai downloadat un fisier pus de cineva iar acesta a atasat o parola,dupa aceea a spus sa intri pe un site unde spui tu iti cere nr de tel si trebuie sa platesti cu credit, acesta sunt niste mari pacaleli numite surveys care sunt menite sa iti fure banii si sa nu primesti in schimb parola dorita (in cel mai rau caz), nu o sa poti obtine aceea parola deoarece este pusa de persoana respectiva si numai ea o cunoaste, nu avea incredere in aceste lucruri, si data viitoare chiar daca nu poti achizitiona jocul incearca sa nu apelezi la piraterie ca ti s-ar putea virusa calculatorul...Dar totusi ai grija ce downloadezi si cand mai apar link-uri pe google gen :free... sa nu crezi tot ce scrie! Succes!

| Janetthe a răspuns:

Http://www.answers.com/Q/The_password_to_install_Sims_2

Vezi daca merg astea! Succes :*