| Pandele_Cristian_1997 a întrebat:

Buna seara TPU!
Va rog sa imi raspundeti si mie si daca puteti sa ma ajutati...
Am o durere in zona cervicala, ma doare doar cand ma misc " prima data" dupa nu ma mai doare... stau iar pe loc si iar cand ma misc ma doare 1 fractiune de secunda, iar ma lasa si tot asa...

Am stat 4 zile asa si de la o durere persistenta m-a lasat cam de tot, dupa am fost cu prietenii pe teren si am jucat fotbal... Dupa ce am venit acasa durerea a revenit tare rau de tot si din ce in ce ma lasa... Deci pot sa ridic 30kg sa fac exerciti ( flotari etc ) da dupa ce alerg durerea incepe sa persiste,,,,,

Plz niste raspunsuri si ajutaore dau funda la cel mai explicit. va rog sad! big grin

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Poate ca ai spondiloza, mergi la medic pentru consult, radiologie si tratament.