| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara tuturor! O sa trec direct la subiect. Cum fac sa imi creasca barba mai repede? Am 17 ani, ma rad destul de des. Dar firele nu sunt asa dese. Mentionez ca nu mai am puf. Problema e ca nu creste uniform si nu e destul de deasa. Am auzit ca uleiul de ricin ar ajuta. Dar in cat timp o sa se vada rezultatele? Va rog, ajutati-ma urgent. Cand ii vad pe toti de 14 ani cu ditamai barba mor. Dau funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! de ce nu te multumesti asa cum te-a lasat bunul Dumnezeu? nu poti forta ce e genetic.
o zi bunahappy

| Neworder21 a răspuns:

Da tie-ti trebu? happy

p.s. fa sport.
cel mai bine alearga, asta va accelera circulatia sangvina si schimbul de substante. Metabolismul marit, va face ca si barbuta ta sa creasca mai repede.

si inca ceva: manainca si peste si vegetale. nu stiu ce anume, dar cunosc cu siguranta ele ajuta la cresterea firelor de par sanatoase si puternice.