| anonim_4396 a întrebat:

Salutari tuturor! Am 17 ani, azi mi-am cumparat ulei de ricin sa-mi dau pe fata sa creasca barba mai repede. Treaba e ca e cam rara.si nu creste uniform. De asta am recurs la ulei de ricin. Sper sa se indeseasca si sa creasca frumos. Cam in cat timp o sa se vada efectele? Aproximativ.
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Era mai simplu sa te barbieresti des ca sa creasca mai repede, mai ales nu stiu ce va tot place barba doar nu are un aspect placut.

| Strapachiosul a răspuns (pentru mgtow):

M-am saturat de cate ori m-am barbierit. (de la 14 ani o tot fac) iar barba e tot la fel... Se indeseste foarte greu. Si crede-ma o barba bine formata, uniforma. E foarte frumoasa.

| lacrimanegru a răspuns:

De ce sa decurgi la uleiuri de ricin? cand creste, barbierestete pur si simplu. lasa natura sa isi faca cursul. nu te speria vei avea si barba esti micut acum.