| Szabii a întrebat:

Ce stiti despre uleiul de ricin? Dau funda!
Mi'ar trebui pentru barba, am par facial, dar nu e uniform, si sunt cateva zone unde parul nu se vede, firele sunt subtiri, n'au culoare.
M-ar ajuta?

Răspuns Câştigător
| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

Uleiul de ricin se foloseste pentru cresterea parului si pentru a imbogatii parul. Da, te-ar ajuta.

| Szabii explică (pentru Bianca_Bia_2000):

Multumesc. Meriti funda. :*

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Extern stimulează creșterea părului și hidratează, intern este laxativ alături de uleiul de parafină.
Pa, pa.

| hamsterita29 a răspuns:

E foarte bun pentru hidratare si pentru par. ca bonus miroase destul de ok