| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara urmează să lucrez de la ora 15:la 11 seara permanent de luni până vineri vi se pare dezavantajos obositor programul?

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca nu ai mai lucrat niciodată intre aceste ore, posibil ca tu sa simti diferit. Eu, personal nu as putea. Ora ideala pentru munca pentru mine este intre 08-16, 09-17 sau 10 - 18.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate fi obositor doar pentru cineva trecut de 50 de ani, ca pana atunci ar trebui sa fii perfect sanatos si puternic sa zbori pana la 11 noaptea.

Dezavantajos este doar daca muncesti si nu te plateste, dar daca iei si bani, cu siguranta ca-i avantajos.

| 29mai a răspuns (pentru Violleta2022):

Până la urmă lucrez de la 2:15 până la 8:15 și sâmbăta 10 ore laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu, dacă ai grijă să recuperezi zilnic.

| 99290 a răspuns:

Contează foarte mult cum îl simți tu. Pentru unii un program bun, poate insemna un program ce alții nu îl pot tolera.