| croissant a întrebat:

Bună seara! Eu lucrez de luni până vineri și vreau că în weekend sâmbătă și duminică sa plec în Italia. Dar să mă întorc luni! Merita? E posibil?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt multe zboruri către și dinspre Italia. E posibil.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu merita, ca-i drum lung si jumatate din timp esti pe drum.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iarto pe Violetta, probabil nu a zburat niciodata, ca afla ca un zbor Ro-It dureaza 2h

| dullcat a răspuns:

Daca iti iei bilete de avion, iti stabilesti obiective clare de vazut si respecti programul, da, e posibil.

| Catrice a răspuns:

Dacă pleci vineri seara și ajungi duminica seara, merge

| haileewatson a răspuns:

Nu merita, in 2 zile nu te poti bucura de nimic. Ia-ti minim 4-5 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e posibil, dar nu prea o sa te poți bucura de ședere, deoarece e un timp prea scurt. Mai bine te-ai duce când o să fi in concediu.