| AlexAsu12 a întrebat:

seara vreau sa va spun ca, cand ma masturbez simt in mine o stare de fiorii, tin sa mentionez ca nu am sperma, ce se poate intampla daca am avut acea starea? Multumesc(Funda)

1 răspuns:
| alonet a răspuns:

Ca o sa devi un dezechilibrat emotional cat de curand, si e pe bune... un *** care crede ca dupa usa de la baie e universul lui unde nimeni nu stie ce face si te vei interioriza intr-atat de tare incat o sa crezi ca toata lumea iti stie secretul si vei deveni un obsedat de pornografie, asta daca deja nu esti, iti vei pierde ori ce valoare demna de apreciat ca am si toata viata vei face parte din categoria majoritara a baietilor de cartier care in afara sa injure printre boabele de seminte nu stie nimic sa faca