| BRoxana a întrebat:

Buna si HELP! Mi-am luat samsung corby la care nu am primit cablu de date. Mi-am luat acum ceva timp separat de telefon un cablu de date la care nu am primit CD, cand il bag imi apare "This USB device can perform faster if you connect it to a Hi-Speed USB 2.0 port"... ce sa fac?

3 răspunsuri:
| BRoxana explică:

Da dar nu stiu dc nu-mi apare la my computerstraight face

| Mony a răspuns:

Deci chiar nu stiu...si eu mi-am luat telefon si nu am primit USB la el si mi-am luat separat fara CD si cand l-am connectat mi-a aparut in my computer (F)

| skid a răspuns:

Nimic. El te anunta doar ca merge mai bine pe un port de USB 2. 0 nu trebuie sa faci nimic.