| AmBer4MuSic a întrebat:

:*
Zilele acestea mi-am reformatat pc-ul si acum vreau sa introduc un stick USB sau un cablu de date de la telefon si nu il citeste. Adica in calculator imi spune ca exista ceva dar imi scrie ceva de genul " This USB device can perform faster if you connect it to a Hi- Speed USB 2.0 port" Si apoi am dat click acolo si imi da o lista cu niste 'port-uri'. Mai departe nu ma pricep sad Daca ma ajutati va dau FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Reconectează-l în alt usb după ce ai dat restart la pc.Probabil că s-au uzat sau oxidat contactele de la mufa usb de la placa de bază și nu mai face contect cum trebuie.Succes

1 răspuns:
| andrei733 a răspuns:

Cred ca nu ai driver-ul, descarca-l de aici
http://download.kappa.ro/action__file/id__1232