| PufuletsiCuCiocolata a întrebat:

BUNA! Site-ul http://mastersport.ro e de incredere? sa imi raspunda cineva care a cumparat de la ei. va rog! Funda! Scuzati categoria!

Răspuns Câştigător
| Wesson a răspuns:

Da, este de încredere, am cumpărat și eu o minge de footbal de la ei și am primit-o așa cum se cuvine. Nimeni nu a întârziat, nici o complicație. Totul a fost OK.

1 răspuns:
| Robbie27 a răspuns:

Buna!
Am cumparat si eu un echipament portar cu o geanta mare si sunt foarte multumit. La mastersport.ro e cel mai bun rata intre calitate si pret. Livrarea a fost foarte rapid, fara probleme.