| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna sora mea mai mica ieri facea parkour si a cazut si, si-a sprt dintele dar aproape daca se vede... o va durea cand ii va pune plomba

2 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Nu stiu, dar spune-i sa lase Parkour-ul, este un,, sport '' la care o mica greseala te poate costa foarte mult.

| DelphhiN a răspuns:

Nici gand nu va simti absolut nimic.eu am 2 plombe la masea si nu am simtit absolut nimic.mai mare e frica.cand iti umpla cu tot felul de prostii prin gura