| Lamaie_6442 a întrebat:

SPer ca aveti rabdare sa cititi tot.deci mie imi place de un baiat.

Vorbesc ff mult cu el pe mess

Astazi m-am intalnit cu el afara si m-a luat in brate

De fiecare data cand ne vedem afara ma pupa pe obraz, etc.

Numai ca mereu el este cu prietenii lui si nu pot sa-i zic ca il plac

Oricum nu este o simpla prietenie intre noi dar nici iubiti nu suntem.

Nu inteleg.As vrea sa-i dau de inteles ca vreau sa fiu cu el si as vrea sa ma intrebe el chestia asta

Nu stiu ce naiba mai asteapta pentru ca vorbesc cu el incontinuu de 3-4 saptamani.Il iubesc ff mult si as vrea sa-i dau de inteles asta.1.Cateva idei cum sa fac asta?

2.Credeti ca ma place?

3.As fi bine sa-l invit undeva sau ceva de genu? vreau niste sfaturi va roog mult. Dau funda la cine ma ajuta

1 răspuns:
| KiDdUtZa a răspuns:

Buna! Poi eu cred ca te place.Mai asteapta putin si mai dai de inteles daca tot nu te intreaba invita-l undeva unde sa fiti doar voi 2 si intreaba-l daca te place si daca vrea sa fie cu tine.

Sper ca te-am ajutat! Succes!big grin

funda?