| maria_4222 a întrebat:

sper ca ma puteti ajuta, e urget. Am mare nevoie de bani, si vreau sa amanetez un aparat foto olympus x-21 eu am dat pe el 200 euro cat as primi pe el de la amanet? Specific ca e in stare foarte buna nu prea l-am folosit. Trebuie sa merg cu un adult? Nu am 18 ani. dar daca iau buletinul mamei, merge asa?
Va multumesc pentru ca ati citit, si orice sfat/parere e binevenita, va rog mult.
Daca ar ajuta cu ceva, dau funda va multumesc

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> Nu este neaparat sa mergi cu un adult, dar trebuie sa ai acordul parintilor (sa nu cumva sa creda ca au fost jefuiti, si ca de aceea nu`si mai gasesc aparatul foto ` laughing ).
---> Iti va da in jur de 300 de lei (lei noi) pe el! big grin

---> Ma bucur ca te-am ajutat! tongue
---> Numai bine! puppy dog eyes

1 răspuns:
| maria_4222 explică:

Multumesc mult de tot