| Notmyaccount a întrebat:

Bună... Sper ca ma puteti ajuta întrucât problema mea nu e tocmai usoara. Acum ceva timp am pus pe un site un anunt caofer meditatii la o anumita materie. Am facut-o pentru ca vreau sa castig niste bani singura. Ok... Azi dimineata m-a sunat cineva si mi-a spus ca a vazut anuntul si tinand cont ca mama era acolo si mama nu stie nimic de toate astea a trebuit sa dezmint si sa ii spun doamnei ca a fost informata gresit. Acum imi dau seama ca am dat cu pjciorul unei ocazii bune si as vrea sa revin cu un telefon sa ii explic respectivei ca de abia acum am aflat cine a pus anuntul si ca as putea incepe cu dumneaei. Problema e cum sa o conving pe mama sa ma lase sa fac asta. Si cum sa abordez discutia fara ca ea sa se prinda ca de fapt eu am pus anuntul.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Spune-i ce vrei sa faci si de ce. Nu mi se pare nimic sa-ti fie rusine ci ceva de apreciat ca vrei sa muncesti pentru banutii tai.

| Peter_Achim_1992 a răspuns:

Nu mai pierde vremea cu copilarii. Spune-i mamei tale ce vrei sa faci si fa. Nu-i ca si cum ai face un lucru rau.