| amazoana333 a întrebat:

Sper ca va mai aduceti aminte de intrebarea aceea(am pus linkul mai jos),cand v-am cerut sa-mi spuneti o parere sincera despre felul cum sunt, daca sunt urata asa cum am crezut, sau nu.Nu stiu ce a avut acel site de nu mergea.Asa ca m-am gandit sa obtin altfel parerea voastra sincera printr-un singur mod, sa-mi dati fiecare o adresa de email pentru a va putea trimite pozele, macar asa as sti ca pozele ar ajunge si ca asa as obtine parerile voastre sincere.Ce ziceti? big grin
Linkul cu intrebarea: https://:///...-dar/(daca de cumva nu va mai aduceti aminte de intrebare)
Apropo nu pot raspunde pentru ca nu mi-am confirmat emailul (deoarece nu am primit mesaj de confirmare)nu pot da nici un raspuns, ci doar lasati adresa de email.As vrea sa raspunda mai multi baieti. Funda big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista multe alte site-uri pentru postat imagini gen https://postimage.io, incarca imaginea, copiaza link-ul cu legatura directa si editeaza-ti intrebarea postand un link care sa functioneze.