| BabyDoLL_1031 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce anume sa scriu intr-o scutire de mana. Cum sa incep? Dati-mi un exemplu de astfel de scutire, va rog.

3 răspunsuri:
| aliyna a răspuns:

Buna! Poate suna asabig grinomnule Director subsemantu x elev in clasa x, va rog sa binevoiti a-mi motiva absentele din data de:, deoarece din motive personale nu am putut fi prezent la ore. data si semnatura. Daca te intreaba ce motive sigur vei gasi tu cevea sa-i spui.

| ☻❥➹❤Gothic Angel❤➹❥☻ a răspuns:

Pai :subsemnata ______mama/tata a elevei_______rog motivarea absentelor de pe data de____di motive de_____(sanatate...) si cam atat... sper ca am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subsemnata Marin Alexandra mama elevei Marin Andreea rog motivarea absentelor de pe data de 28. 5. 2010 din motive personale /de sanatate. Si dupa aia scrii ca la scrisoare Numele din nou si data...in care ai facut scutirea...Si atata