| anonim_4396 a întrebat:

Pe scutire este o catgorie "suferand de...". Dati mi si mie idei ce sa scriu.

Răspuns Câştigător
| yaVanilla a răspuns:

Meningita (boala infectioasa)

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scutirea o completează medicul, nu tu!
Pa, pa.

| bl33nd a răspuns (pentru Legiuitoarea):

straight face eu am pus o intrebare. Completez eu ca am eu necompletate.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru bl33nd):

Bună.
Cpilaș, uite cum stă treaba: nu tu o completezi, ci medicul ori dacă acel medic a omis ceva în completare, trebuie să te întorci la el pentru rezolvarea problemei.
În caz contrar, acea adeverință va fi bună de aruncat la gunoi.
Sănătate!
Pa, pa.

| bl33nd a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Mai copilasho eu completez scutiri de fata cu profu si nu ma doare capu.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru bl33nd):

Bună.
Bine, bine, ești un viitor...pui de pușcărie!
Mai laudă-te în continuare.
Pa, pa.

| yaVanilla a răspuns:

Abiis sictir pe vooi, @bl33nd a cerut un raspuns si voi sariti cu gura ca niste catele! Mi-e mila de voi atotstiutoarelor!

| bl33nd a răspuns (pentru yaVanilla):

Asa i big grin mersi de raspuns ^^