| Yosifica a întrebat:

spuneti-mi si mie ce face o domnisoara de onoare la o nunta, toate detaliile.

Răspuns Câştigător
| Alexandra_7889 a răspuns:

Buna...uite iti zic eu ceea ce am facut la nunta ca domnisoara de onoare...
in primul rand am fost acasa la mireasa si am luat cosul de flori pentru invitati, pe urma am ajutat-o pe pireasa sa isi puna ea la gat la mana la urechi cerceii bratara etc etc...
la biserica am tinut lumanarea eu si cu un baiat care era cavalerul de onoare...am ajutat-o sa isi aranjeze trena pe jos...am dus verighetele la preot
la restaurant am condus invitatii la masa...am pus flori invitatiilor in piept si i-am facut o surpriza cu cativa prieteni o coregrafie pe o melodie superba black eyed pese:the time...bineinteles asta nu trebuie sa faci si tu daca nu vrei

sper ca te-am ajutat
take care:*

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, pai ce poate sa faca decat sa intretina atmosfera, sa puna flori in piept invitatilor, sa ajute mireasa la orice are nevoie, si depinde si de zona, cate bordee atatea obicee... daca e nunta de fita, nu ne bagamsmug

| Alexandra_7889 a răspuns:

Iti multumesc pentru funda blushingblushingblushingkisskiss

| Yosifica explică:

Eu va multumesc pentru ajutor:X