| alexxyaSweet a întrebat:

spuneti-mi si mie cum sa ma mai tund ca tot vine vara. eu sunt tunsa in scari si am parul c-am pana la jumatatea spatelui. va rog spune-ti ceva
app: vreau ceva decent, sa mearga pentru la scoala chatterbox

1 răspuns:
| Pooc a răspuns:

Tunde-te BOB ca e fain, sau EMO ca e dragut si iesi in evidenta, sau poti sa te tunzi drept dar sa-ti faci un breton pe o parte, sau sa te tunzi normal dar in spate sus sa fie parul scurt si ti-l dau cu gel si parca e tapat, daca nu poti sa te tunci normal adica drept!