| beatrice28 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste carti frumoase, niste carti de dragostehappycare v-au placut voua cel mai mult.Mersi!

5 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

Maitreyi de Mircea Eliade

| CartideCitit a răspuns:

Citeste recenziile de aici: http://www.cartidecitit.ro/Carti-Dragoste si alege-ti cartile preferate.

| Lory407 a răspuns:

Pe aripile vantului de Margaret Mitchell :X

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

La Rascruce De Vanturi-Emily Bronte
Iar daca te intereseaza carti mai romantice dar si fantastice cu multa intriga si actiune si suspans, iti recomand Saga Amurg-Stephenie Meyer

| Pampam1 a răspuns:

Casa de pe plaja de Jane Green.:X e super tare.
P.S. se gaseste in hypermarketuri.Eu mi-am luat-o din Carrefour. Spor la citit!:*