| beeib a întrebat:

Buna!happy
Spuneti-mi si mie, va rog, niste provocari potrivite pentru "adevar sau provocare online(pe messenger)"
pentru cele mai numeroase si originale, dau funditahappy
multumesc!

2 răspunsuri:
| bibicu0552 a răspuns:

Adv sau provocare online este frumos in conferintsa.

Prov:-Cree in casatorie pe x
Pune la avatar poza cu x
mass cu,, Sunt tampit.sunt tampit.''(fara sa specifice ca este provocare)
status:caut partenera pentru diseara cine se ofera?
status:ma excita winey the pooh
in cazul unui web:Stai intr-un picior de la 4-10 minute depinde de cat de rele a dat poruncile
-Fa 4-10 flotari/25-30 genoflexiuni
-striptease smug
-Deseneaza-te pe fata ca un iepuras-pisica-catel orice animal vrei
-Bea o cana plina cu linguritsa
-fa cifra 9 cu fundul pe pedete
-Sts(daca isi permite) cu prostii de ex...: cine are un prezervativ? Eu am vazut unul prin pat dar e folosit sau Cine se ofera sa ma dizvirgineze.
.big grin

| Fetelor_Dancu_Finutu_1996 a răspuns:

Adv sau pro