| ŔĔßĔĶÁ a întrebat:

spuneti-mi va rog ceva urari de zile de nastere.

Răspuns Câştigător
| AcHollism a răspuns:

De ziua ta, noi, prietenii tai suntem alaturi de tine si asteptam sa dai de baut. La Muuulti Aaaani!
O zi din an este a ta. Si pentru ca e a ta este cea mai frumoasa zi a anului. Sa te bucuri de ea impreuna cu cei apropiati. La multi ani!
De ziua ta iti doresc ca cele mai frumoase vise ale tale sa prinda viata!
Azi e ziua ta si singura posibilitate este de a te felicita prin internet. Sper ca un an in plus sa te ajute sa descoperi unde e dragostea adevarata. La multi ani!
La multi ani, la multa fericire, la multa iubire, la mult noroc si la multe dorinte implinite.

Bafta!