| Copildeciocolata a întrebat:

Hey kiss Va rog sa-mi spuneti cateva urari de zi de nastere etc

Răspuns Câştigător
| Saskesai a răspuns:

» La multi ani! Viata sa-ti frumoasa si colorata ca acest buchet de trandafiri...
» De fiecare data cand te uiti la aceste flori sa stii ca cineva, departe, se gandeste la tine. As vrea sa fie mai multe moduri in care sa-ti spun ce in...
» Fie ca, incepand cu noul an de viata, destinul sa devina si mai bun... La multi ani!
» Daca as avea o singura floare pentru fiecare clipa cand m-am gandit la tine, m-as plimba in propria gradina...
» chiar daca sunt frumosi acesti trandafiri sunt sigur ca nici unul nu are frumusetea si mirosul tau...
» Multa sanatate, fericire, alaturi de cei dragi, sucese din plin, alaturi de frumosul si traditionalul "LA MULTI ANI"...
» Tot ce-ti doresti, tot ce-ti lipseste si-ti foloseste, sanatate, prieteni adevarati, copii sanatosi si multa bucurie!
» Un buchet de culoare si veselie care sa va aduca noroc in viata si prieteni in casa in acesta zi! Vezi Mesajul
» chiar daca as cauta toata viata flori pentru tine, nu as reusi sa gasesc un buchet care sa semene macar putin cu frumusetea buchetului de flori pentru...
» Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate dorintele... Vezi Mesajul
» Trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale, lasa-i astazi sa se impleteasca intr-un buchet al implinirii. Fie ca florile iubirii sa-ti impo...
» Iti doresc din suflet Viata sa-ti fie asemeni unui drum pe care sa te insoteasca adevaratii prietenibig grinragostea si Optimismul! Vezi Mesajul
» Sa cresti mare si cuminte, Multi ani de-acu-nainte S-ai parte de fericire Sanatate si iubire, De tot ce-i mai bun pe lume De la mine ganduri bune...
» De ziua ta as vrea ca luna sa nu coboare asa devreme si cand coboara ea sa-ti aduca un cer senin si plin de stele... si prima stea ce-o sa rasara as v...
» Sa-ti dea Domnul sanatate, Judecata inteleapta, Viata lunga pamanteasca, Ce doresti sa se-mplineasca!

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La anul si la multi ani, toata viata sa innoti numai in bani! spor in toate, liniste sufleteasca si sanatate ca-i mai buna decat toate